SPA

Opis zabiegu

 

Modeling Mask Treatment to odżywczy zabieg wykorzystujący termiczną maskę, umożliwiającą dotarcie kosmetyków w głębsze warstwy naskórka. Poprzez rozgrzanie skóry do nawet 42oC, aktywne składniki działają w rejonach skóry do który w normalny sposób nie docierają. Proces ten gwarantuje pełne nawilżenie, wymodelowany owal twarzy i wygładzenie. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób o grubej skórze z widocznymi znakami upływającego czasu.

Po dokładnym oczyszczeniu skóry, wyrównującym również strukturę naskórka, następuje etap aktywny. Rozpoczyna się on aplikacją nawilżających, pobudzających, przeciwzmarszczkowych i łagodzących preparatów, wzbogaconych algami morskimi i witaminami.  Następnie wykonuje się masaż, dzięki któremu skóra staje się odżywiona, zregenerowana i zmiękczona. Wspomaga on działanie penetrującej maski z żelazem, magnezem i wapniem, która pozostaje na skórze przez 20 minut. Na zakończenie aplikowany jest krem, który skutecznie nawilża, odżywia i likwiduje drobne zmarszczki.

Modeling Mask Treatment przeznaczony jest dla skór niedożywionych, suchych i przedwcześnie się starzejących. Przeciwwskazaniami do stosowania zabiegu są: skóra naczyniowa, wrażliwa i trądzikowa. Dla uzyskania optymalnych efektów Modeling Mask Treatment należy przeprowadzić 1-2 razy w tygodniu od  6 do 12 sesji.

Zapytaj o zabieg