Nagrody

Perfect SPA Awards 2017

Znamy zwycięzców konkursu Perfect SPA Awards 2017. Prestiżowe nagrody najlepszym obiektom SPA wręczały licznie zgromadzone na Gali Gwiazdy, wśród nich: Anna Wendzikowska, Beata Tadla, Paulina Holz, Edyta Herbuś, Tomasz Ciachorowski, Aleksandra Hamkało, Beata Chmielowska-Olech, Roma Gąsiorowska, Joanna Orleańska, Lidia Popiel...

W tym roku w konkursie uczestniczyło prawie 200 obiektów SPA, na które oddano ponad 36 tys. głosów.

Uroczystą Galę, która odbyła się w Hotelu Bellotto w Warszawie, poprowadzili Beata Sadowska i Conrado Moreno. Uświetnił ją zaś znakomity koncert Kasi Kowalskiej, która wraz z zespołem wystąpiła na początku wydarzenia, wprowadzając w wyśmienity nastrój wszystkich zgromadzonych gości.

Wyróżnienia przyznane w konkursie Perfect SPA są szczególnie cenne, bo przyznawane przez samych gości. Wśród polskich obiektów, na podstawie głosowania internetowego, wyłoniono zwycięzców w pięciu kategoriach.

Niezależnie od wyboru gości, oddzielne tytuły w konkursie Perfect SPA 2017 przyznała też Kapituła złożona z ekspertów z branży, gwiazdy, bloggerów turystycznych i redaktorów Magazynu Eden. Ale i tutaj najważniejsi są Goście, bowiem kategorie dobrane są tak, by były równocześnie najpopularniejszymi kryteriami, według których turyści poszukują odpowiedniej dla siebie oferty. Nasz pensjonat otzrzymał  następujący tytuł:

Perfect SPA Hotel with Wellness Cuisine - Najlepszy Hotel SPA dla miłośników zdrowej kuchni

Afrodyta SPA & Wellness Resort

ZASZCZYTNY TYTUŁ "NAJPIĘKNIEJSZE SPA W POLSCE 2014"

Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest od 2009 roku przez czytelników EDEN Magazyn SPA&Wellness – jedynego polskiego magazynu dedykowanego tej sferze życia - wybranym obiektom SPA.

W tegorocznej edycji konkursu bywalcy polskich SPA zgłosili 134 hotele i 17 daySPA. Spośród ponad 150 obiektów kapituła wyłoniła 15 laureatów. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 27 listopada 2014 roku, podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw w Warszawie, na specjalnie zorganizowanej konferencji poświęconej stanowi i perspektywom rozwoju rynku SPA&Wellness.

Nagrody wręczali:

  • Bartłomiej Walas – Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej,
  • Beata Łapińska – dziennikarka, ekspert zarządzania marką;
  • Beata Sadowska - prezenterka TV, propagatorka zdrowego stylu życia,
  • Katarzyna Sołtyk – Redaktor Naczelna Magazynu EDEN.

Konkurs objął swym patronatem Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Pan Rafał Szmytke.

POT, między innymi w ramach Konsorcjum Zdrowie i Uroda, promuje walory polskich regionów turystycznych, w tym także uzdrowisk i obiektów SPA.

Organizatorzy zapowiadają, że następna edycja Konkursu zostanie rozbudowana o kolejne działania marketingowe promujące rynek SPA w Polsce i na świecie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij