Spa

Nasze spa

Niezwykle bogata oferta zabiegów uszczęśliwi każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Najważniejszą i drogocenną rolę odgrywa w nich woda, ale także piękno gabinetów, najnowocześniejszy sprzęt i doskonałe kwalifikacje personelu.

Wypoczną tu Państwo w nowoczesnym, ekskluzywnym, a jednocześnie urokliwym i emanującym spokojem miejscu. SPA Afrodyta to wspaniały kompleks, urokliwie położony, w niewielkim miasteczku, wśród czystych lasów, tuż nad brzegiem jeziora.

Jest wspaniałym miejscem na wypoczynek, relaks i regenerację sił. Piękne wnętrza i nowoczesne gabinety, harmonizują z wodą, dźwiękami i zapachami. Do Państwa dyspozycji są sauna kwiatowa i fińska, piękny i rozświetlony ciepłym światłem basen, pokój masażu dla dwojga, ekskluzywne gabinety odnowy biologicznej i fizjoterapii, gdzie znajdziecie pełne odprężenie, wypoczynek i odmłodzenie.

Pakiety i zabiegi

Specjalnie z myślą o naszych klientach nieustannie tworzymy propozycje serii zabiegów skierowanych na wyjątkowe okazje. Najważniejsze dla nas są oczekiwania i marzenia naszych gości. Dlatego wsłuchujemy się w nie, by stworzyć niepowtarzalne i spełniające je pakiety.

Pakiety specjalne

Wszystkie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij