Pensjonat

Znani o afrodycie

Na miejsce wypoczynku i relaksu Afrodytę wybiera stale rosnące grono polskich celebrytów.

Agnieszka Perepeczko jest aktorką znaną z nieprzemijającej energii i z zamiłowania do zdrowego trybu życia. Opisy ciekawych miejsc oraz sposobów na wieczną młodość jej autorstwa, zostały zamieszczone w książce, pt. "Strzał w dziesiątkę, czyli 10 lat młodsza w 10 dni". Publikacja ta zawiera również rozdział zatytułowany "Jak utrzymać nasz piękny, nowy look? Czyli wyprawa w krainę rokoszy". Tą krainą rozkoszy jest dla autorki Pensjonat Afrodyta.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opisem doznań Agnieszki Perepeczko, związanych z pobytem w naszym pensjonacie.
Przeczytaj fragment książki »

 

Beata Sadowska

Kocham biegać w Ośnie. W lesie i nad jeziorem. Potem obowiązkowo nagroda: skok do wody i masaż w Afrodyta SPA! Do zobaczenia na biegowej ścieżce!

19 marca 2014 roku do księgarń trafi książka „I jak tu nie biegać!” znanej i lubianej dziennikarki Beaty Sadowskiej.

Beata, która kiedyś nie znosiła biegać, napisała książkę pełną pozytywnej energii i zachęcającą do tej aktywności. Autorka biegła w 12 maratonach: w Europie, Azji, Ameryce; na ulicach wielkich miast, w górach i po egzotycznej plaży.
Relacja Beaty przeplata się z wypowiedziami Kuby Wiśniewskiego, cenionego trenera biegowego. Nie jest to jednak typowy poradnik – to recepta na lenistwo!
Ta książka łączy pasję, wiedzę i mądrą miłość do biegania.
I jak tu nie biegać!

Więcej informacji »
Magazyn SHAPE - wywiad z Beatą Sadowską - zobacz »

Dobre, bo polskie

11 lipca w restauracji u Fukiera odbyła się promocja książki Magdy Gessler " Przewodnik po 101 najlepszych restauracjach i hotelach w Polsce”. Pensjonat Afrodyta SPA z Ośna Lubuskiego został jednym z laureatów, a Magda Gessler rekomendowała go w swoim Przewodniku, jako cudowne miejsce przypominające najlepsze szwajcarskie kurorty.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij