Spa

Ayurveda KATTI BASTI Massage

Lista zabiegów
Zabiegi pielegnacyjne na ciało
Ayurveda KATTI BASTI Massage
Cena 190 zł

Opis zabiegu

„Regeneracja kręgosłupa”.

Ayurveda KATTI BASTI Massage jest terapią korzystnie wpływającą na kręgosłup. Opiera się ona na masażu pleców z wykorzystaniem  zbawiennego wpływ oleju sezamowego w połączeniu z dodatkiem preparatów ziołowo-mineralnych. Zabieg ten doskonale regeneruje zarówno kręgosłup, jak i cały system nerwowy. Ponadto działa również relaksująco.

Zabieg polega na aplikacji ciepłej mieszanki ziół leczniczych z olejem sezamowym w okolicy kości krzyżowej. Dzięki odpowiedniej temperaturze i konsystencji całego ekstraktu, wnika on głęboko przez tkanki skóry, trafiając do odpowiednich mięśni i nerwów.

Ayurveda KATTI BASTI Massage polecany jest szczególnie osobom cierpiącym na stany bólowe, napięciowe czy zwyrodnieniowe pleców – jest bardzo skuteczny w przypadku leczenia bólów krzyża i rwy kulszowej.

Zabieg działa relaksująco i regenerująco zarówno na kręgosłup jak i system nerwowy. Pomocny w stanach bólowych, napięciowych i zwyrodnieniowych.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij