Spa

Manicure

Lista zabiegów
Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp
Manicure
Cena 75 zł

Opis zabiegu

Manicure to pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk i skóra wokół nich. Polega on na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokcia, dokładnym  zamknięciu łusek paznokcia oraz usunięciu narośniętych skórek. Zadbane dłonie, a przede wszystkim paznokcie są bardzo ważnym elementem wyglądu oraz osobistą wizytówką. Manicure sprawia, że dłonie wyglądają na zdrowe i zadbane, a paznokcie poza walorami estetycznymi, stają się doskonale odżywione, twardsze i zrewitalizowane. Ponadto dobrze wykonany manicure powoduje, naskórek wokół paznokcia staje się zdrowszy, nie pęka i nie powoduje bólu.

Na początku zabiegu paznokciom nadawany jest odpowiedni kształt, dopasowany do jego naturalnej budowy. Po nałożeniu na skórki preparatu zmiękczającego i odsunięciu ich od płytki paznokcia, dłonie zanurzane są w kąpieli wodnej. Następnie bardzo ostrożnie usuwamy podważony naskórek. Po posmarowaniu specjalnym, odkażającym płynem, odtłuszczamy i osuszamy paznokcie, aby móc przystąpić do dalszej pracy. Na zakończenie nakładamy lakier podkładowy, który chroni płytkę paznokcia przed przebarwieniami oraz daje lepszą przyczepność dla właściwego lakieru.

Przeciwwskazaniami do stosowania zabiegu jest grzybica, drożdżyca i stany infekcyjne. Manicure stosowany systematycznie, znacznie poprawia wygląd dłoni i paznokci. Można go wykonywać nawet raz w tygodniu.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij