Spa

MASAŻ REFLEKSYJNY STÓP

Lista zabiegów
Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp
MASAŻ REFLEKSYJNY STÓP
Cena 100 zł

Opis zabiegu

Masaż refleksyjny stóp jest przyjemnym, relaksującym zabiegiem, mającym dodatkowe działanie lecznicze. Dzięki pobudzaniu stref refleksyjnych osiąga się lepszy przepływ krwi do chorych organów. Zabieg masażu refleksyjnego stóp powinno się wykonywać profilaktycznie w każdej grupie wiekowej. Ponad to zabieg ten wzmacnia stopy oraz przywraca im właściwą formę anatomiczną.

Zabieg rozpoczyna się kąpielą stóp, następnie delikatnymi ruchami wykonuje się masaż, po czym powoli zwiększa się nacisk, aby sprawdzić odczuwanie bólu w konkretnym miejscu na stopie. Reakcja na masowanie może wskazać stan zdrowia określonego organu. Masaż tego obszaru powoduje lecznicze działanie na dany narząd, przede wszystkim poprzez poprawę jego ukrwienia.

Masaż refleksyjny stóp może być stosowany niezależnie od wieku. Zalecany jest również jako dodatkowa terapia, równolegle z leczeniem przepisanym przez specjalistę.

 

https://youtu.be/egxQ0GIktJE

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij