Spa

Pantai Luar Massage

Lista zabiegów
Zabiegi pielegnacyjne na ciało
Pantai Luar Massage
Cena 180 zł

Opis zabiegu

Pantai Luar Massage jest indonezyjskim masażem owocowo-ziołowym, wykonywanym przy pomocy gorących stempli, wypełnionych mieszanką ziół, ryżu, przypraw i owoców. Dzięki ich właściwościom przywrócona zostaje harmonia organizmu – poprawia się krążenie krwi i limfy, a także rozluźnia mięśnie. Ponadto skóra, po zabiegu staje się głęboko nawilżona i natłuszczona, odzyskuje jędrność i zdrowy koloryt. Masaż polecany jest przede wszystkim osobom potrzebującym zastrzyku energii.

Na początku zabiegu stemple podgrzewane są do odpowiedniej temperatury, która pomaga uwolnić zawarte w ziołach i owocach olejki  eteryczne. Tak rozgrzanymi stemplami masowane jest całe ciało, które wysyła informację do centralnego układu nerwowego, dzięki czemu uruchamiane są mechanizmy regenerujące. W miarę gdy stają się one coraz chłodniejsze, rośnie intensywność masażu, dzięki czemu w rozgrzaną skórę lepiej wchłaniane są substancje czynne, zawarte w roślinach.

Masaż Pantai Luar Massage ma zbawienny wpływ na osoby zapracowane, zestresowane i zmęczona codziennymi obowiązkami, którym szczególnie potrzebna jest regeneracja sił witalnych.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij