Spa

PELLEVe - poszczególne partie twarzy (oczy, czoło, podbródek, fałd nosowo-wargowy)

Lista zabiegów
Zabiegi pielęgnacyjne na twarz
PELLEVe - poszczególne partie twarzy  (oczy, czoło, podbródek, fałd nosowo-wargowy)
Cena 600 zł

Opis zabiegu

Pellevé to najnowsza metoda nieinwazyjnego ujędrniania skóry, zapewniająca trwałe i widoczne rezultaty. Przeznaczona jest do leczenia zmarszczek twarzy.
Pellevé w precyzyjny sposób dostarcza energii tkance skórnej dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii fal radiowych stymulujących kontrakcję kolagenu bez uszkadzania naskórka.
Ogrzewanie i chłodzenie prowadzi do kurczenia się i napinania włókien kolagenowych, co powoduje napięcie i odmłodzenie skóry. W rezultacie widać wyraźną poprawę jakości i wyglądu skóry przy minimalnym nakładzie czasu pacjentów. Pełny efekt zabiegu pojawia się stopniowo przez kilka miesięcy i utrzymuje się od roku do trzech lat.

„Wydatki związane z inwestycją oraz zakupem wyposażenia SPA w urządzenia Pelleve i Vella Shape dla projektu pt.”Rozbudowa Pensjonatu Afrodyta” są współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013”   

Fundusze Europejskie….dla rozwoju lubuskiego

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij