Spa

Re-balancing Treatment

Lista zabiegów
Zabiegi pielęgnacyjne na twarz
Re-balancing Treatment
Cena 200 zł

Opis zabiegu

Rebalancing Treatment jest zabiegiem balansującym, którego działanie zawdzięcza się przede wszystkim mikronizowanym algom. Wykonuje się go wyłącznie z naturalnych produktów, dzięki czemu idealnie nadaje się dla problematycznych skór trądzikowych, tłustych oraz mieszanych z tendencją do wyprysków.


Rebalancing Treatment działa przeciwzapalnie, poprawia mikrocyrkulację w naczyniach krwionośnych, eliminuje toksyny, oczyszcza skórę, ujednolica jej koloryt oraz pomaga ustabilizować wydzielanie łoju (sebum).

Zabieg poprzedzany jest powitalnym rytuałem Evail a la Mer, który wprowadzi w stan całkowitego relaksu i odprężenia. Po jego wykonaniu przychodzi czas na równie miłą aplikację profesjonalnych kosmetyków pozyskanych z wyciągów roślinnych wzbogaconym 46 witaminami i minerałami, które uregulują pracę gruczołów łojowych i uspokoją skórę. Na zakończenie zabiegu nakładany jest fluid matujący i nawilżający krem pod oczy.

Aby utrzymać efekt zdrowszej, oczyszczonej skóry zaleca się przeprowadzenie, w zależności od stanu skóry, 6 zabiegów (1 tygodniowo) lub 12 zabiegów (2 tygodniowo). Z racji tego, że Rebalancing Treatment jest zabiegiem wykonywanym z użyciem głęboko działających, a zarazem delikatnych produktów, nie ma przeciwwskazań w stosowaniu go nawet w przypadku bardzo problematycznej skóry, dla której może być prawdziwym zbawieniem.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij