Spa

Zabieg Spa na dłonie

Lista zabiegów
Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp
Zabieg Spa na dłonie
Cena 100 zł

Opis zabiegu

Zabieg Spa na dłonie jest kilkuetapowym seansem pielęgnacyjnym, znacznie poprawiającym stan dłoni, która codziennie poddawana jest szkodliwemu działaniu środków chemicznych (zmywanie, sprzątanie, praca w ogrodzie). Po zabiegu skóra staje się miękka i aksamitnie gładka. Ponadto poprawia się stan paznokci, a wszelkie uporczywe przebarwienia zostają skutecznie rozjaśnione.

Zabieg Spa na dłonie rozpoczyna się oczyszczającym peelingiem, złuszczającym martwe warstwy naskórka. Następnie wykonywany jest masaż stymulujący punkty witalne na obszarze dłoni. Pobudzane zostają strefy, odpowiadające konkretnym organom wewnętrznym, przywracając równowagę całego organizmu. Ponadto poprzez stymulację odpowiednich punktów, następuje pobudzenie krążenia krwi, wzmocnienie układu odpornościowego, oraz rozluźnienie mięśni i zniwelowanie wszelkich bólów. Na zakończenie na dłonie nakładana jest, podgrzana do odpowiedniej temperatury, parafina.

Zabieg Spa na dłonie polecany jest przede wszystkim osobom, pracującym w ciężkich warunkach, w których dłonie są szczególnie narażone na urazy. Ponadto powinien ją stosować każdy, kto ma problemy z szarą i pękającą skórą, np. w okresie zimowym. Przeciwwskazaniami do stosowania Zabiegu Spa na dłonie jest egzema, grzybica i inne choroby skórne.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij