Spa

Makijaż Permanentny - Brwi metodą cieniowania

Lista zabiegów
Makijaż Permanentny
Makijaż Permanentny - Brwi metodą cieniowania
Cena 1000 zł

Opis zabiegu

Wyglądaj pięknie niezależnie od sytuacji i pory dnia!

Podkreślone brwi, zarysowana linia rzęs oraz wspaniały kształt i kolor ust przez całą dobę  powoduje, że czujemy się zadbane, radosne i emanujemy kobiecością. Naszym celem jest podkreślenie naturalnego piękna każdej kobiety.

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie i produktach marki Long Time Liner. 
Efekt makijażu utrzymuje się indywidualnie od 3 do 5 lat a w jego cenę wliczona jest korekta ( do pół roku od pierwszego zabiegu ).

Makijaż permanentny brwi jest trwałym makijażem, pomagającym skorygować ich kształt. Dzięki niemu można poprawić defekty urody lub wyeksponować jej atrybuty. Z jego efektów chętnie korzystają również osoby zapracowane, które nie zawsze mają czas na wykonanie profesjalnego makijażu.

Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów. Do wykonania makijażu permanentnego korzystamy ze sprzętu firmy LONG-TIME-LINER Conture Make-up. Podczas zabiegu korzystamy również ze specjalnych preparatów, które uśmierzą ból, zmniejszając dyskomfort do minimum.

Idealny kształt brwi jest bardzo istotny, ponieważ to właśnie brew podkreśla cechy charakterystyczne całej twarzy. Po dobraniu odpowiedniego koloru, którym zostaje zarysowany kontur brwi, krok po kroku tworzony jest wygląd Twoich wymarzonych brwi.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij