Restauracja

Rozpieszczamy Wasze podniebienia

Wyzwaniem dla naszego szefa kuchni jest zdobycie Waszych serc

Każdy serwowany przez nas posiłek jest wyjątkowo podany, zdrowy i niezwykle smaczny. Dbając o najmniejszy szczegół, urozmaicamy dania tak, aby nadać im niepowtarzalnego smaku, aromatu i wyglądu. W menu serwujemy posiłki dietetyczne, przygotowane według receptur dr. Bardadyna oraz pełnokaloryczne. Na życzenie klientów przygotowywane są również dania specjalne, uwzględniające osobiste preferencje lub rodzaj diety. Inspirację czerpiemy głównie z kuchni włoskiej, greckiej, polskiej i francuskiej.

Polecamy wyśmienite wędliny, produkowane według tradycyjnych receptur, ryby z własnych stawów i smaczne świeże pieczywo wypiekane we własnej piekarni. Kuchnia serwowana w SPA Afrodyta jest bogata w owoce i warzywa pochodzące z własnych ekologicznych upraw, a jej dopełnieniem są przygotowywane każdego roku wyśmienite domowe przetwory. 

Kuchnia jest sercem każdego domu...

“Uważamy, podobnie jak Oscar Wilde, że dobry posiłek jednoczy ludzi i buduje najpiękniejsze relacje.”

Wiemy że dobra kuchnia to przede wszystkim dobre składniki.

Tym, którzy w dzieciństwie objadali się owocami i warzywami prosto z babcinego ogródka, nie trzeba przekonywać, że im krótszą drogę przebywa jedzenie z natury na talerz, tym lepiej smakuje. Kuchnia Afrodyty to nie tylko pyszne i pięknie podane dania. To przede wszystkim zdrowe, lokalne i sezonowe składniki, które zbieramy również z własnego, ekologicznego ogrodu.


Wędliny własnej produkcji

Polecamy wyjątkowe wędliny własnego wyrobu, pyszne pasztety oraz ryby z pobliskich stawów i jezior. Nasze ekologiczne specjały podbijają serca smakoszy naturalnych, najwyższej jakości produktów.

Nasze przetwory

Dojrzewające w słońcu, ekologiczne owoce i warzywa zamykamy w słoikach, wydobywając z nich wyjątkowe letnie i jesienne aromaty. Można skosztować ich w naszej restauracji, jak również zabrać ze sobą do domu.

Ogród zimowy okryty słońcem

Ogród zimowy, który jest przedłużeniem restauracji Afrodyta SPA & Wellness Resort to doskonałe miejsce na wypoczynek po zabiegach, wizycie na basenie czy w saunie. Z oknem na świat pozwala cieszyć się otaczającą przyrodą i naturalnym światłem. To doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia dla rodziny i bliskich. Z miejscem na około 30 osób świetnie sprawdzi się również jako lokalizacja na przyjęcie biznesowe, wigilię firmową czy po prostu spotkanie w przyjacielskim gronie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego ogrodu zimowego przez cały rok.Operacja jest realizowana w ramach projektu „Lubuskie Bony Wsparcia Przedsiębiorców – ZIPH” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj moją przeglądarkę