Aktualności
Wydarzenia

Afrodyta po raz kolejny wśród wyróżnionych najlepszych obiektów SPA w Polsce. Tym razem trafiła do nas nagroda EKO Filary za proekologiczne działania.

Wydarzenia

Zapraszamy do lektury pisma Twój Styl, w którym podpowiadamy jak łatwo wyciszyć się i rozluźnić i co może dla nas zrobić w tym zakresie filipińska terapia pleców.

Nowości

Powiedzmy sobie WPROST... Miło się czyta o Afrodyta SPA, tym razem w internetowym wydaniu "Wprost Podróże:. Polecamy Waszej uwadze ten artykuł o orientalnych podróżach z Afrodyta SPA.

Nowości

O Afrodycie w piśmie dla Managerów "Manager Report" opowiada Dyrektor Afrodyta SPA & Wellness Resort Krystyna Zmitrowicz.

Wydarzenia

Magiczne Wakacje - to seria artykułów portalu Wprost.pl, na łamach którego ukazują się najciekawsze sposoby na spędzenie urlopu. Jeden z nich opowiada o nas. Zachęcamy Was do lektury.

Wydarzenia

Kochani, za nami bardzo pouczające spotkanie z jednym z najbardziej znanych i cenionych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. To była okazja aby porozmawiać o najnowszych zabiegach, ich skuteczności,...

Wydarzenia

Za nami wyjątkowy wieczór pełen świetnego wina z Winnica Turnau.

Wydarzenia

Zielona Cegiełka dla Afrodyta SPA. Z takich cegiełek budujemy każdego dnia naszą przyjaźń z naturą i ekologią. Poczytajcie o tym w wywiadzie z Dyrektor Afrodyta SPA- Krystyną Zmitrowicz.

Wydarzenia

Pragniemy się pochwalić, że 2 odcinek „Pierwszego razu Kingi” miał miejsce w Afrodyta SPA! Kinga Zawodnik – jesteś super! Kto jeszcze nie zdążył obejrzeć podpowiadamy najbliższe terminy powtórkowych...

Wydarzenia

Mamy przyjemność poinformowania Państwa o wyjątkowym wydarzeniu, które będziemy mieli okazję zaprezentować w naszej restauracji.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj moją przeglądarkę