Aktualności
Nowości

O Afrodycie w piśmie dla Managerów "Manager Report" opowiada Dyrektor Afrodyta SPA & Wellness Resort Krystyna Zmitrowicz.

Wydarzenia

Magiczne Wakacje - to seria artykułów portalu Wprost.pl, na łamach którego ukazują się najciekawsze sposoby na spędzenie urlopu. Jeden z nich opowiada o nas. Zachęcamy Was do lektury.

Wydarzenia

Kochani, za nami bardzo pouczające spotkanie z jednym z najbardziej znanych i cenionych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. To była okazja aby porozmawiać o najnowszych zabiegach, ich skuteczności,...

Wydarzenia

Za nami wyjątkowy wieczór pełen świetnego wina z Winnica Turnau.

Wydarzenia

Zielona Cegiełka dla Afrodyta SPA. Z takich cegiełek budujemy każdego dnia naszą przyjaźń z naturą i ekologią. Poczytajcie o tym w wywiadzie z Dyrektor Afrodyta SPA- Krystyną Zmitrowicz.

Wydarzenia

Pragniemy się pochwalić, że 2 odcinek „Pierwszego razu Kingi” miał miejsce w Afrodyta SPA! Kinga Zawodnik – jesteś super! Kto jeszcze nie zdążył obejrzeć podpowiadamy najbliższe terminy powtórkowych...

Wydarzenia

Mamy przyjemność poinformowania Państwa o wyjątkowym wydarzeniu, które będziemy mieli okazję zaprezentować w naszej restauracji.

Wydarzenia

Za nami IV Kolacja degustacyjna "W zgodzie z naturą - kulinarne inspiracje mistrzów". Dziękujemy naszym cudownym gościom za tak piękną atmosferę w trakcie spotkania.

Wydarzenia

Już 12 września o godzinie 18:00 kucharze Afrodyty wraz z szefami kuchni - Tomaszem Tomiukiem i Arletą Majorek - zapraszają na niesamowite wydarzenie kulinarne - kolejną kolację degustacyjną - W zgodzie...

SPA, Nowości

Urządzenie BTL UNISON jest rewolucyjnym połączeniem dwóch sprawdzonych i skutecznych technologii – monopolarnej radiofrekwencji i ukierunkowanej energii fali akustycznej w jednym aplikatorze.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj moją przeglądarkę