Spa

Manicure hybrydowy

Lista zabiegów
Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp
Manicure hybrydowy
Cena 100 zł

Opis zabiegu

Manicure hybrydowy to zabieg kosmetyczny, pielęgnujący i stylizujacy paznokcie u rąk. Polega on na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokcia, dokładnym  zamknięciu łusek paznokcia oraz usunięciu skórek, narośniętych na płytkę. Na zakończenie paznokcie malowane są specjalnym lakierem Shellac lub OPI, który jest połączeniem wszystkich najlepszych właściwości lakierów do paznokci (nasycony kolor, wysoki połysk, łatwość aplikacji). Manicure CND sprawia, że dłonie wyglądają na zadbane i zdrowe, a paznokcie poza walorami estetycznymi, stają się zrewitalizowane, twardsze i doskonale odżywione.

Na początku zabiegu Manicure hybrydowy  nadaje się paznokciom odpowiedni kształt, dostosowany do ich naturalnej budowy. Po nałożeniu na skórki preparatu zmiękczającego i odsunięciu ich od płytki paznokcia, dłonie zanurzane są w kąpieli wodnej. Następnie bardzo ostrożnie usuwany jest podważony naskórek. Po posmarowaniu specjalnym, odkażającym płynem, paznokcie są odtłuszczane i osuszane, aby można było przystąpić do dalszej pracy. Na zakończenie paznokcie malowane są specjalnym lakierem opracowanym wg najnowszej formuły , dzięki której pozostaje on bez skazy przez 14 dni.

Formuła 3-free wykorzystana w lakierach Shellac sprawia, że jest on hipoalergiczny i nie powoduje żadnych szkód na płytce paznokcia, dzięki czemu ze stylizacji paznokci mogą teraz korzystać również osoby mające problemy z podnoszeniem się płytki, onycholizą czy alergiami

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij