Spa

Ocean Treatment Thalgo

Lista zabiegów
Zabiegi pielęgnacyjne na twarz
Ocean Treatment Thalgo
Cena 220 zł

Opis zabiegu

Ocean Treatment Thalgo jest zabiegiem energetyzująco-nawilżającym, przeznaczonym dla mężczyzn po 35. roku życia. Dzięki docieraniu do głębszych warstw naskórka, umożliwia on intensywne nawilżenie grubszej skóry panów. Ponadto uelastycznia ją oraz regeneruje podrażnienia wywołane goleniem. Dzięki Ocean Treatment Thalgo cera staje się odżywiona i zdrowsza.

Na wstępie wykonuje się rytuał powitalny Evail a la Mer, pozwala on osiągnąć stan pełnego odprężenia i przygotowuje do dalszej części zabiegu. Po dokładnym oczyszczeniu skóry, następuje masaż, podczas którego aplikowana jest niebieska alga, działająca na skórę przeciwstarzeniowo i energetyzująco. Następnie nakładana jest na twarz regenerująca, nawilżająca i głęboko penetrująca maska, wzbogacona żelatyną algową. Na zakończenie stosowany jest odświeżający krem, który stabilizuje pracę gruczołów, pozostawiając skórę czystą, matową i miłą w dotyku.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij