Szczegóły pakietu

AYURVEDYJSKI KLIMAT

AYURVEDYJSKI KLIMAT

Wyobraź sobie podróż do dalekiej egzotycznej krainy Ayurvedy i poczuj oddech orientu na swoim ciele...

Pakiet zawiera:

AYURVEDA ABHYANGA + SHIRODHARA MASSAGE:
jest unikalnym zabiegiem, łączącym działanie dwóch ajurwedyjskich masaży. Ayurveda Abhyanga jest hinduskim masażem relaksacyjnym, wykorzystującym zbawienne właściwości gorących olejków eterycznych. Ayurveda Shirodhara natomiast jest masażem czoła („trzeciego oka”, zwanego też „okiem mądrości”). Masaż ten skutecznie poprawia pamięć i koncentrację. Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla osób potrzebujących relaksu, odprężenia.

AYURVEDA PAADABHYANGA:
tradycyjny ayurwedyjski masaż stóp z Kerali, który przynosi natychmiastowe odprężenie zmęczonym stopom. Niweluje uczucie ciężkich stóp, a ponadto wpływa rozluźniająco na całe ciało.

AYURVEDA HAATABYANGA:
tradycyjny ayurwedyjski masaż dłoni z Kerali, który działa kojąco i odprężająco. Poprawia elastyczność skóry, nawilża i sprawia, że dłonie natychmiast stają się piękniejsze.

 

GRATIS – AYURVEDA KATTI BASTI:
zabieg dolnych partii pleców, które są szczególnie narażone na dolegliwości bólowe. Polega na miejscowej aplikacji ciepłego oleju ziołowego. Pomaga w niwelowaniu bólu odcinka lędźwiowego oraz wspomaga leczenie chorób w obrębie kręgosłupa.

od 570

Napisz do nas i zapytaj o tę ofertę

* Pole wymagane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij