Dr Marcin Wilczyński w Afrodyta SPA

Kochani, za nami bardzo pouczające spotkanie z  jednym z najbardziej znanych i cenionych lekarzy medycyny estetycznej w  Polsce.
To była okazja aby porozmawiać o najnowszych zabiegach, ich skuteczności,  a także bezpieczeństwie w medycynie estetycznej.
Dr Marcin Wilczyński specjalista chirurg ,flebolog - jeden z najbardziej znanych i cenionych lekarzy medycyny estetycznej w  Polsce.????Dr Marcin Wilczyński to laureat prestiżowych nagród, specjalizujący się w opracowywaniu i łączeniu autorskich programów laserowych, które odmładzają skórę, szczególnie w okolicy oka.  O tym wyjątkowym spotkaniu możecie przeczytać również w najnowszym wydaniu magazynu Party.

Inne aktualności z kategorii: wydarzenia

Wydarzenia

Afrodyta po raz kolejny wśród wyróżnionych najlepszych obiektów SPA w Polsce. Tym razem trafiła do nas nagroda EKO Filary za proekologiczne działania.

Wydarzenia

Zapraszamy do lektury pisma Twój Styl, w którym podpowiadamy jak łatwo wyciszyć się i rozluźnić i co może dla nas zrobić w tym zakresie filipińska terapia pleców.

Wydarzenia

Magiczne Wakacje - to seria artykułów portalu Wprost.pl, na łamach którego ukazują się najciekawsze sposoby na spędzenie urlopu. Jeden z nich opowiada o nas. Zachęcamy Was do lektury.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj moją przeglądarkę