Eko Filary - nagroda dla Afrodyta SPA & Wellness Resort

Odrobinę się pochwalimy laudacją, którą usłyszeliśmy na temat Afrodyta SPA w ramach konkursu Eko Filary, podczas wręczenia nagród dla Liderów innowacji w dziedzinie ekologii. Nagrodę w imieniu Afrodyta SPA odebrała Pani Beata Łapińska

"Afrodyta SPA & Wellness Resort z Ośna Lubuskiego jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym za działania proekologiczne, m.in. w Konkursie SPA Prestige Awards w kategorii ECO SPA. Magda Gessler doceniła w Afrodycie proekologiczną kuchnię przyznając Afrodycie nagrodę za wyjątkowe, proekologiczne produkty. Afrodyta od lat żyje w pełnej symbiozie z naturą, promuje lokalne, ekologiczne gospodarstwa. Filozofia ,której jest wierna to najkrótsza droga z pola do stołu, dzięki czemu produkty używane w kuchni są najwyższej jakości. Afrodyta wyznacza trendy w działaniach proekologicznych, za co przyznano jej nagrodę na rzecz działań proekologicznych - Zieloną Cegiełkę. Ochrona środowiska naturalnego  jest priorytetem Afrodyty we wszystkich aspektach jej działalności.

Do zobaczenia w Afrodyta SPAInne aktualności z kategorii: wydarzenia

Wydarzenia

Zapraszamy do lektury pisma Twój Styl, w którym podpowiadamy jak łatwo wyciszyć się i rozluźnić i co może dla nas zrobić w tym zakresie filipińska terapia pleców.

Wydarzenia

Magiczne Wakacje - to seria artykułów portalu Wprost.pl, na łamach którego ukazują się najciekawsze sposoby na spędzenie urlopu. Jeden z nich opowiada o nas. Zachęcamy Was do lektury.

Wydarzenia

Kochani, za nami bardzo pouczające spotkanie z jednym z najbardziej znanych i cenionych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. To była okazja aby porozmawiać o najnowszych zabiegach, ich skuteczności,...

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj moją przeglądarkę