Eko Filary - nagroda dla Afrodyta SPA & Wellness Resort

Odrobinę się pochwalimy laudacją, którą usłyszeliśmy na temat Afrodyta SPA w ramach konkursu Eko Filary, podczas wręczenia nagród dla Liderów innowacji w dziedzinie ekologii. Nagrodę w imieniu Afrodyta SPA odebrała Pani Beata Łapińska

"Afrodyta SPA & Wellness Resort z Ośna Lubuskiego jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym za działania proekologiczne, m.in. w Konkursie SPA Prestige Awards w kategorii ECO SPA. Magda Gessler doceniła w Afrodycie proekologiczną kuchnię przyznając Afrodycie nagrodę za wyjątkowe, proekologiczne produkty. Afrodyta od lat żyje w pełnej symbiozie z naturą, promuje lokalne, ekologiczne gospodarstwa. Filozofia ,której jest wierna to najkrótsza droga z pola do stołu, dzięki czemu produkty używane w kuchni są najwyższej jakości. Afrodyta wyznacza trendy w działaniach proekologicznych, za co przyznano jej nagrodę na rzecz działań proekologicznych - Zieloną Cegiełkę. Ochrona środowiska naturalnego  jest priorytetem Afrodyty we wszystkich aspektach jej działalności.

Do zobaczenia w Afrodyta SPAInne aktualności z kategorii: wydarzenia

Wydarzenia

Zapraszamy do przeczytania artykułu o Afrodycie w internetowym wydaniu magazynu WPROST - Magiczne podróże.

Wydarzenia

Afrodyta uchonorowana Złotym Logo Polska za "Skuteczną krajową i międzynarodową promocję mniej popularnych regionów Polski"

Wydarzenia

Afrodyta SPA oficjalnie stała się Lubuską Perłą Turystyczną! To prestiżowe wyróżnienie od Polskiej Organizacji Turystycznej.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj moją przeglądarkę