Innowacyjny zabieg BTL UNISON, pogromca cellulitu

Naszą ofertę Afrodyta SPA uzupełniliśmy o fenomenalny zabieg BTL Unison,

perfekcyjnie modelujący sylwetkę. To połączenie dwóch sprawdzonych i skutecznych technologii — monopolarnej radiofrekwencji i ukierunkowanej energii fali akustycznej w jednym aplikatorze. W trakcie krótkiego zabiegu ta unikalna technologia natychmiast zapewnia trwałe i widoczne rezultaty.

Czym jest i jak działa BTL Unison?

Urządzenie łączy dwie sprawdzone technologie zabiegowe – monopolarną radiofrekwencję oraz falę akustyczną. Jednoczesna aplikacja energii gwarantuje szybkie i trwałe rezultaty. Jest to jedyny zabieg, który eliminuje jednocześnie aż 5 przyczyn niedoskonałego wyglądu skóry: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, utrata elastyczności skóry, uszkodzone włókna kolagenowe, nagromadzenie produktów przemiany materii. Aplikator BTL Unison wykorzystuje kilka nowości technologicznych zapewniając pełne bezpieczeństwo i komfort zabiegowy. IMPEDANCE INTELLIGENCE to technologia, która stale kontroluje przepływ energii do skóry. Funkcja SMART TOUCH automatycznie przerywa pracę aplikatora, gdy dojdzie do przerwania kontaktu ze skórą. Urządzenie BTL Unison jest też wyposażone w dźwiękowy i wizualny system kontroli i kontaktu, intuicyjny ekran dotykowy oraz inteligentny monitor temperatury. Wszystko to dla zapewnienia najwyższej skuteczności i maksymalnego bezpieczeństwa.


BTL Industries Limited, globalna firma produkująca innowacyjny sprzęt medyczny, od kilku lat prowadziła badania nad jednoczesnym wykorzystaniem monopolarnej radiofrekwencji oraz fali akustycznej, wiedząc, że jednoczesne zastosowanie obu tych energii zwiększy ich skuteczność w modelowaniu sylwetki i walce z cellulitem. Badania kliniczne potwierdzają efektywność urządzenia, zaś pacjentów zachwyca również całkowita bezinwazyjność oraz krótki czas serii zabiegowych (pełną terapię można odbyć w ciągu jednego miesiąca). Urządzenie posiada ponadto certyfikację amerykańskiej agencji FDA, co również potwierdza jego skuteczność.

Rewolucyjne połączenie monopolarnej fali radiowej i ukierunkowanej fali akustycznej to gwarancja jednorodnej dystrybucji energii. Podnosząc temperaturę skóry właściwej i tkanki podskórnej powyżej 40 stopni Celsjusza, zwiększamy ukrwienie tkanek, a włókna kolagenowe skurczając się, doprowadzają do poprawy napięcia skóry. Za sprawą fal uderzeniowych, błony komórek tłuszczowych ulegają uszkodzeniu, co znacznie przyspiesza proces lipolizy. Jednoczesne dostarczanie energii cieplnej i mechanicznej skutkuje strukturalnymi zmianami w tkance, przyspieszając usuwanie tłuszczu i toksyn oraz powodując wygładzenie i uelastycznienie skóry.Dlaczego jest rewolucyjny?

Przed:

 1. Powiększone komórki tłuszczowe
 2. Uszkodzone włókna kolagenowe
 3. Utrata elastyczności skóry
 4. Cellulit
 5. Nagromadzenie produktów przemiany materii

Leczy wszystkie 5 przyczyn niedoskonałego wyglądu skóry

Po:

 1. Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
 2. Remodeling kolagenu
 3. Poprawa elastyczności skóry
 4. Redukcja cellulitu
 5. Przyspieszenie metabolizmu

Zabieg UNISON to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą:

 • pozbyć się cellulitu,
 • wyszczuplić i wymodelować ciało (brzuch, uda, pośladki),
 • zredukować miejscową tkankę tłuszczową,
 • zapewnić remodeling kolagenu,
 • poprawić elastyczność skóry,
 • przyspieszyć aktywność metaboliczną,
 • ujędrnić skórę po przebytej ciąży.

Przeciwskazania do zabiegu:

 • stany zapalne skóry,
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe,
 • metalowe implanty,
 • choroba nowotworowa,
 • bliznowiec w obszarze leczenia,
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • epilepsja,
 • ciąża,
 • karmienie piersią.

Jak wygląda zabieg BTL Unison?

Zabieg zaczyna się nałożeniem specjalnego kremu na skórę, do której przykładamy głowicę urządzenia uwalniając wiązki energii cieplnej i mechanicznej. Monopolarna radiofrekwencja powoduje osiągnięcie pożądanej temperatury ok. 40 stopni Celsjusza na obszarze skóry poddanej zabiegowi. Natomiast dzięki fali akustycznej rozbite zostają zwłóknienia, które tworzą cellulit. Podczas zabiegu można mieć uczucie gorąca, porównywalne do masażu gorącymi kamieniami z dodatkowymi wibracjami mechanicznymi. Zabieg trwa ok. 15-20 minut w zależności od obszaru.

Terapię można zastosować u pacjentów w dowolnym wieku i o każdej porze roku. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale osiągnięcie docelowego rezultatu może wymagać serii 4-6 zabiegów w odstępie tygodnia.

Zabieg BTL Unison jest bezbolesny, a po jego zakończeniu nie jest wymaga żadna rekonwalescencja. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych obowiązków. 24 godziny przed zabiegiem nie należy spożywać alkoholu, należy odstawić ewentualne leki przeciwzakrzepowe oraz nawodniać organizm.


Zapytaj o szczegóły zabiegu i zarezerwuj dostępny termin

tel. 503 179 683 lub 503 179 688

Zapraszamy

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj moją przeglądarkę