Aktualności

Lista aktualności
Innowacyjny Zabieg BTL Unison - pogromca cellulitu

Innowacyjny Zabieg BTL Unison - pogromca cellulitu

04.06.19

Naszą ofertę Afrodyta SPA uzupełniliśmy o fenomenalny zabieg BTL Unison, perfekcyjnie modelujący sylwetkę.

Czym jest i jak działa BTL Unison?

Urządzenie BTL UNISON jest rewolucyjnym połączeniem dwóch sprawdzonych i skutecznych technologii – monopolarnej radiofrekwencji i ukierunkowanej energii fali akustycznej w jednym aplikatorze. Obie technologie wykazują wysoką skuteczność w zabiegach na ciało, ale dopiero połączenie ich w jeden zabieg gwarantuje natychmiastowy i dogłębny efekt.

BTL Industries Limited, globalna firma produkująca innowacyjny sprzęt medyczny, od kilku lat prowadziła badania nad jednoczesnym wykorzystaniem monopolarnej radiofrekwencji oraz fali akustycznej, wiedząc, że jednoczesne zastosowanie obu tych energii zwiększy ich skuteczność w modelowaniu sylwetki i walce z cellulitem. Badania kliniczne potwierdzają efektywność urządzenia, zaś pacjentów zachwyca również całkowita bezinwazyjność oraz krótki czas serii zabiegowych (pełną terapię można odbyć w ciągu jednego miesiąca). Urządzenie posiada ponadto certyfikację amerykańskiej agencji FDA, co również potwierdza jego skuteczność.

Rewolucyjne połączenie monopolarnej fali radiowej i ukierunkowanej fali akustycznej to gwarancja jednorodnej dystrybucji energii. Podnosząc temperaturę skóry właściwej i tkanki podskórnej powyżej 40 stopni Celsjusza, zwiększamy ukrwienie tkanek, a włókna kolagenowe skurczając się, doprowadzają do poprawy napięcia skóry. Za sprawą fal uderzeniowych, błony komórek tłuszczowych ulegają uszkodzeniu, co znacznie przyspiesza proces lipolizy. Jednoczesne dostarczanie energii cieplnej i mechanicznej skutkuje strukturalnymi zmianami w tkance, przyspieszając usuwanie tłuszczu i toksyn oraz powodując wygładzenie i uelastycznienie skóry.

Zastosowanie i efekty zabiegu BTL Unison

BTL Unison to unikalne, nieinwazyjne urządzenie, eliminujące 5 głównych przyczyn niedoskonałego wyglądu skóry:

1. redukuje miejscową tkankę tłuszczową
2. powadzi do remodelingu kolagenu zapewniając widoczny lifting
3. poprawia elastyczność skóry
4. skutecznie redukuje cellulit
5. przyspiesza aktywność metaboliczną

Zabieg UNISON to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą:

 • pozbyć się cellulitu,
 • wyszczuplić i wymodelować ciało (brzuch, uda, pośladki),
 • zredukować miejscową tkankę tłuszczową, 
 • zapewnić remodeling kolagenu, 
 • poprawić elastyczność skóry, 
 • przyspieszyć aktywność metaboliczną,
 • ujędrnić skórę po przebytej ciąży.

Przeciwskazania do zabiegu:

 • stany zapalne skóry,
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe,
 • metalowe implanty,
 • choroba nowotworowa,
 • bliznowiec w obszarze leczenia,
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • epilepsja,
 • ciąża,
 • karmienie piersią.

Jak wygląda zabieg BTL Unison?

Zabieg zaczyna się nałożeniem specjalnego kremu na skórę, do której przykładamy głowicę urządzenia uwalniając wiązki energii cieplnej i mechanicznej. Monopolarna radiofrekwencja powoduje osiągnięcie pożądanej temperatury ok. 40 stopni Celsjusza na obszarze skóry poddanej zabiegowi. Natomiast dzięki fali akustycznej rozbite zostają zwłóknienia, które tworzą cellulit. Podczas zabiegu można mieć uczucie gorąca, porównywalne do masażu gorącymi kamieniami z dodatkowymi wibracjami mechanicznymi. Zabieg trwa ok. 15-20 minut w zależności od obszaru.

Terapię można zastosować u pacjentów w dowolnym wieku i o każdej porze roku. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale osiągnięcie docelowego rezultatu może wymagać serii 4-6 zabiegów w odstępie tygodnia.

Zabieg BTL Unison jest bezbolesny, a po jego zakończeniu nie jest wymaga żadna rekonwalescencja. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych obowiązków.

24 godziny przed zabiegiem nie należy spożywać alkoholu, należy odstawić ewentualne leki przeciwzakrzepowe oraz nawodniać organizm.

Zadzwoń  503 179 683 lub  503 179 688,

zapytaj o szczegóły i zarezerwuj termin zabiegu!

Lista aktualności

Pozostałe aktualności

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij