Rekreacja

Basen

Basen jest sercem i najpiękniejszą częścią strefy Wellness.

Uroczo podświetlany, z podwodnymi masażami i kaskadami, otoczony przeszklonym parawanem, pozwala  na delektowanie się widokami przyrody. Wieczorem emanuje zmysłowym światłem, stwarzając wyśmienite miejsce dla spotkań we dwoje.  
Woda w basenie osiąga 29 st. C, w jacuzzi 32 st. i sprawia, że wypoczynek w tym miejscu może przyjemnie się dłużyć. Szum wody i optymalny poziom wilgotności wpływa na szczególny mikroklimat miejsca. Wygodne kosze i leżanki zachęcają do zapomnienia się o poddania dobroczynnemu wpływowi wody.

Sala gimnastyczna i siłownia

Kameralna sala gimnastyczna i siłownia to miejsce, gdzie spalić można nie tylko zbędne kalorie, ale również zadbać o kondycję fizyczną.
Nasi instruktorzy zapraszają na gimnastykę poranną, będącą aktywnym uzupełnieniem wybranych pakietów pobytowych.  Nowoczesny sprzęt i motywujące rady trenerów z pewnością przyniosą ...

Kompleks saun

Sauna to idealne miejsce na chwilę refleksji oraz wyciszenie. Jej wpływ na pielęgnację skóry oraz odporność jest nieoceniony.
Strefa Wellness z kompleksem saun: fińską, kwiatową, parową to wyjątkowe miejsce, w którym dobroczynne działanie wody i temperatury wpływa kojąco, regenerująco i leczniczo na ciało.

Urocza okolica

SPA Afrodyta jest przepięknie położone nad brzegiem jeziora.

Wokół Ośna Lubuskiego znajduje się jedenaście idealnie czystych jezior i własne, bogato zarybione stawy, które kuszą możliwością wędkowania.  Malownicze pagórki, łąki i lasy są idealnym miejscem do pieszych i rowerowych wędrówek. Tu jak nigdzie indziej wieczory umila rechot żab, a dzikie zwierzęta można spotkać podczas spacerów po najbliższej okolicy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij