Spa

Body Peeling Descomask Thalgo

Lista zabiegów
Zabiegi pielegnacyjne na ciało
Body Peeling Descomask Thalgo
Cena 100 zł

Opis zabiegu

Body peeling Descomask Thalgo jest doskonałym zabiegiem złuszczającym, wykorzystującym niezwykłe działanie kremu, zawierającego ścierające kuleczki. Sprawia on, że skóra staje się głęboko oczyszczona i nawilżona, już po pierwszej sesji stanie się gładsza i dużo bardziej podatna na wszelkie produkty pielęgnacyjne. Zabieg polecany jest szczególnie osobom, których skóra potrzebuje regeneracji.

Dzięki głębokiemu złuszczaniu skutecznie usuwane są martwe komórki naskórka.  Peeling Body peeling Descomask Thalgo odmładza i odświeża skórę. Ponadto poprzez eliminowanie martwych komórek pobudzane jest krążenie krwi, dzięki czemu skóra dodatkowo staje się dokładnie oczyszczona ze szkodliwych substancji. Alga hond rus crispus, wchodząca w skład preparatu kosmetycznego, wzbogaca skórę o mikroelementy oraz pobudza regenerację naskórka, opóźniając proces jego starzenia.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij