Spa

DUET MASSAGE

Lista zabiegów
Zabiegi pielegnacyjne na ciało
DUET MASSAGE
Cena 400 zł

Opis zabiegu

Duet Massage jest relaksującym masażem dla dwóch osób, wykonywanym w tym samym gabinecie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla zakochanych lub zaprzyjaźnionych ze sobą osób. Zabieg Duet Massage skutecznie usuwa efekty oddziaływania nadmiernego stresu w tkankach i pomaga odbudować siły witalne. Ponadto zabieg dodatkowo pozytywnie oddziałuje na skórę – staje się ona elastyczna i gładka oraz usuwane są obumarłe komórki naskórka.


Masaż odbywa się w jednej sali, dzięki czemu partnerzy mogą ze sobą rozmawiać, śmiać się i razem cieszyć z tych wyjątkowych chwil. Ponadto podczas zabiegu Duet Massage można doświadczyć głębokiego relaksu, który pozwoli zapomnieć o stresie dnia codziennego. Masaż dla dwojga jest ucztą dla ciała, ducha i umysłu.

Odprężenie, relaks i czas kiedy zapomina się o codziennych obowiązkach są kwintesencją zabiegu Duet Massage.  Nic tak nie poprawi nastroju jak relaksacyjny masaż z bliską Twojemu sercu osobą.

Cena 400 zł obejmuje masaż dla dwóch osób w gabinecie dla dwojga.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij