Spa

Hydromasaż kąpiel piwna

Lista zabiegów
Zabiegi pielegnacyjne na ciało
Hydromasaż kąpiel piwna
Cena 90 zł

Opis zabiegu

Znajdujące się w piwie drożdże są źródłem witamin z grupy B: B1, B2, B5, B12

Wszystkie witaminy z grupy B wpływają korzystnie na kondycję skóry. Kąpiele piwne zaleca się przy łojotoku, suchej, pękającej skórze, a także trądziku. Ponadto, piwo bogate jest w biotynę - substancję ważną dla zdrowia włosów, skóry i paznokci, a także w kwas foliowy, minerały oraz liczne pierwiastki śladowe. Kąpiel w piwie pobudza krążenie krwi, obniża jej ciśnienie i powoduje podniesienie energii życiowej. Taka kąpiel jest oryginalną formą relaksu, podczas której możemy delektować się specyficznym smakiem zimnego ciemnego piwa podawanego do zabiegu.

Hydromasaż jest specjalnym masażem, który pobudza układ krwionośny i limfatyczny. Jest doskonały na schorzenia kręgosłupa, bezsenność, stres i wszelkie choroby układu ruchowego. Chwile spędzone w dużej wannie z musującą wodą na długo pozostaną w pamięci.

Hydromasaż odbywa się w specjalnej wannie z hydromasażem. W niej wytwarzany jest ruch, który w połączeniu ze zmianami temperatury i natężenia strumienia wody w różny sposób oddziałują na ciało. Wytwarzane są miliony maleńkich pęcherzyków powietrznych, dzięki czemu podczas zabiegu odczuwalna jest wspaniała lekkość ciała. Dodatkowo do wody dodane są, według upodobań i oczekiwań, olejki eteryczne, mikronizowane algi lub kostka relaksująca, których substancje aktywne wnikają głęboko w skórę, wzmacniając dobroczynne działanie zabiegu.

Poza właściwościami zdrowotnymi hydromasaż godny jest polecenia ze względów kosmetycznych, ponieważ nie tylko poprawia ukrwienie, ale również przyśpiesza  spalanie tkanki tłuszczowej, nawilża i relaksuje. Przeciwwskazaniami do stosowania hydromasażu są: nowotwory w fazie przerzutów, gruźlica, ciąża czy epilepsja.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij