Spa

Hydromasaż z kostką relaksującą

Lista zabiegów
Zabiegi pielegnacyjne na ciało
Hydromasaż z kostką relaksującą
Cena 90 zł

Opis zabiegu

Chyba nikt z nas nie oprze się prawdziwemu rytuałowi połączonemu z masażu podwodnego i pięknych aromatów wraz z zbawiennym działaniem zastosowanych do kąpieli preparatów.

Hydromasaż z kostką relaksującą Thalgo pozwoli nam się przenieść w krainę błogiego zapomnienia.

Wspaniale nawilży naszą skórę i pozwoli cieszyć się z kąpieli w lazurowej wodzie, likwidując wszelkie napięcia i zmęczenie.

 

Hydromasaż jest specjalnym masażem, który pobudza układ krwionośny i limfatyczny. Jest doskonały na schorzenia kręgosłupa, bezsenność, stres i wszelkie choroby układu ruchowego. Chwile spędzone w dużej wannie z musującą wodą na długo pozostaną w pamięci.

Hydromasaż odbywa się w specjalnej wannie z hydromasażem. W niej wytwarzany jest ruch, który w połączeniu ze zmianami temperatury i natężenia strumienia wody w różny sposób oddziałują na ciało. Wytwarzane są miliony maleńkich pęcherzyków powietrznych, dzięki czemu podczas zabiegu odczuwalna jest wspaniała lekkość ciała. Dodatkowo do wody dodane są, według upodobań i oczekiwań, olejki eteryczne, mikronizowane algi lub kostka relaksująca, których substancje aktywne wnikają głęboko w skórę, wzmacniając dobroczynne działanie zabiegu.

Poza właściwościami zdrowotnymi hydromasaż godny jest polecenia ze względów kosmetycznych, ponieważ nie tylko poprawia ukrwienie, ale również przyśpiesza  spalanie tkanki tłuszczowej, nawilża i relaksuje. Przeciwwskazaniami do stosowania hydromasażu są: nowotwory w fazie przerzutów, gruźlica, ciąża czy epilepsja.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij