Spa

Masaż Odżywczy 30 minut

Lista zabiegów
Zabiegi pielegnacyjne na ciało
Masaż Odżywczy 30 minut
Cena 100 zł

Opis zabiegu

Masaż odżywczy jest rewitalizującym zabiegiem, wykorzystującym specjalne właściwości Nutrition Cream. Dzięki jego zastosowaniu poprawia się elastyczność skóry i tkanki łącznej. Ponadto zapewnia on stymulację osłabionych mięśni. Masaż odżywczy polecany jest przede wszystkim w przypadku nagromadzania się opadającej i nieco zwiotczałej skóry np. po ciąży lub w skutek gwałtownego schudnięcia. Poza tym masaż odżywczy doskonale ujędrnia uda, brzuch i ramiona, liftinguje pośladki oraz poprawia krążenie.

Podczas wykonywania masażu odżywczego można sobie pozwolić na pełne odprężenie. Całe ciało wprowadzane jest w głęboki stan relaksu wywołując uczucie głębokiego rozluźnienia. Dzięki specjalnym właściwościom Nutrtion Cream poprawiona zostaje struktura skóry, staje się ona  jędrna, sprężysta i głęboko nawilżona.

Masaż odżywczy polecany jest przede wszystkim osobom pragnącym nawilżyć skórę. Dzięki niemu stanie się ona niezwykle miła w dotyku i odzyska wewnętrzny blask.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij