Spa

Mer & Sens zabieg

Lista zabiegów
Zabiegi pielegnacyjne na ciało
Mer & Sens zabieg
Cena 270 zł

Opis zabiegu

Mer & Sens jest ekskluzywnym zabiegiem, wykorzystującym działanie gorących i zimnych kamieni. Dzięki swoim odprężającym i dodającym energii właściwościom, na pewno zostanie doceniony przez osoby zapracowane, żyjące w ciągłym biegu. Zabieg Mer & Sens skutecznie likwiduje napięcia i zmęczenie oraz przywraca dobre samopoczucie i witalność.

Pierwszym etapem zabiegu jest peeling złuszczający martwy naskórek, wykonywany za pomocą specjalnego preparatu, wzbogaconego w algi i sole morskie. Po dokładnym oczyszczeniu skóry, wykonywany jest odprężający i relaksujący masaż całego ciała, podczas którego można sobie zapewnić pełne odprężenie. Jego działanie zawdzięczane jest zamiennemu stosowaniu gorących kamieni wulkanicznych i zimnych kamieni morskich oraz wykorzystaniu specjalnych olejków esencjonalnych.

Zabieg Mer&Sens polecany jest przede wszystkim osobom, narzekającym na brak energii i witalności, których skóra potrzebuje regeneracji i odżywienia. Najlepsze efekty uzyskuje się po wykonaniu od 6 do 12 zabiegów, 1-2 razy w tygodniu. Z zabiegu nie mogą korzystać osoby, mające stany zapalne lub zakaźne skóry, oraz kobiety w ciąży lub karmiące piersią.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij