Spa

Pedicure hybrydowy

Lista zabiegów
Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp
Pedicure hybrydowy
Cena 140 zł

Opis zabiegu

Nie tylko paznokcie u dłoni są osobistą wizytówką każdego człowieka. Tak samo jak dba się o paznokcie u rąk, tak samo powinno się zadbać o te u stóp. Zwłaszcza latem, kiedy nosząc sandałki czy japonki, chcemy wyeksponować całe zadbane nogi. Pedicure hybrydowy jest rewolucyjnym zabiegiem kosmetycznym, pielęgnującym paznokcie u stóp. Polega on na skróceniu, opiłowaniu i dokładnym oczyszczeniu paznokci oraz usunięciu zgrubiałego naskórka z pięt. Na zakończenie paznokcie malowane są specjalnym lakierem opracowanym wg najnowszej formuły CND, dzięki której pozostaje on bez skazy przez 14 dni.

Zabieg rozpoczyna się od zmiękczenia naskórka i paznokci, poprzez umieszczenie ich w specjalnie przygotowanym płynie. Następnie paznokcie zostają skrócone na prosto. Kolejno, specjalnym patyczkiem, delikatnie odsuwane są skórki, które usuwa się cążkami. Następnie paznokciom nadawany jest odpowiedni kształt, dostosowany do ich naturalnej budowy. Kolejnym etapem jest usunięcie zgrubiałego naskórka, dezynfekcja stóp oraz odprężający masaż z zastosowaniem preparatów regenerujących i nawilżających. Na zakończenie - po odtłuszczeniu i osuszeniu paznokci – paznokcie są malowane specjalnym lakierem Shellac, który jest połączeniem wszystkich najlepszych właściwości lakierów do paznokci (nasycony kolor, wysoki połysk, łatwość aplikacji).

Formuła 3-free wykorzystana w lakierach Shellac i OPI sprawia, że jest on hipoalergiczny i nie powoduje żadnych szkód na płytce paznokcia, dzięki czemu ze stylizacji paznokci mogą teraz korzystać również osoby mające problemy z podnoszeniem się płytki, onycholizą czy alergiami.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij