Spa

POLYNESIA

Lista zabiegów
Zabiegi pielegnacyjne na ciało
POLYNESIA
Cena 360 zł

Opis zabiegu

Zmysłowa podróż po Wyspach Polinezji: Thaa, Manihi, BoraBora i Raiatea przenosząca do egzotycznej krainy relaksu. Zabieg przynosi zbawienny wpływ dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego, zapracowanego człowieka, likwiduje napięcia, neutralizuje złą energię, przywraca dobre samopoczucie i równowagę w całym organizmie.
Podróż stanowią cztery przystanki:

  1. przystanek na Tahaa – na Wyspie Wanilii – smakowity peeling z Polinezji pozostawia skórę niezmiernie gładką, miękką i jędrną.
  2. przystanek Manihi na wyspie Lagun, na której ciało odpręża sie podczas kąpiel w lazurowej wodzie, aby doznać nieskończonego relaksu.
  3. przystanek na BORA BORA – na wyspie Białego Piasku, nasze ciało może się odprężyć, podążając za rytmem ciepłych stempli podczas relaksującego masażu mahana zainspirowanego polinezyjską kulturą
  4. przystanek na Raiatei – na wyspie Świętych Tradycji wyłącznie dla Pań, nawilżone odżywione i zrelaksowane ciało rozświetli dotyk piękna – subtelne złocisto perłowe drobinki olejku Manoi.

Zapytaj o zabieg

Lista zabiegów

Podobne zabiegi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij